Rigidní podlahy

 

Nebaví vás otlačený nábytek na vaší podlaze? Hledáte maximálně odolnou podlahu proti opotřebení v domácnostech i komerčních prostorách?

Rigidní podlahy jsou vysoce odolné podlahy, které mají velmi tvrdé jádro složené z přírodních materiálů, jako jsou například křemičitany, vápenec aj. Díky přírodním materiálům je podlaha stabilnější při změně teplot. 1 mm podlahy je věnovaný integrované akustické podložce, díky které získáte akustickou izolaci až 18 dB. Podlaha je snadná na údržbu, antistatická, teplá a příjemná. Tato podlaha je vhodná jak do  bytových, tak do komerčních prostor. Kolekce rigidních podlah vychází ze současných dekorů vinylovýh dílců značky DESIGNART, který má atraktivní a moderní dekory, které naleznete i v běžném XL provedení.

 

 

  Rigidní podlahy si můžete vybrat na stránkách velkoskladu podlahovin  Supellex kde Vám  nabízíme slevu na materiál  5% a výše. Při pokládce v domácnostech navíc sleva 6% na DPH. Popřípadě pokud si zde nevyberete můžeme zajistit materiál i od jiných výrobců a prodejců.

Rigidní podlahy-Supellex

Akce

U zakázky nad 5000kč čistící přípravek zdarma.

Kde nás najdete

mapka